homepage

Info about MujGLOCK club:

Info about website:

Partners:

Links:

Info about GLOCK pistols:

GLOCK accessories

Upgrades GLOCK pistols:

Special for GLOCK pistols:

Promotional materials MujGLOCK

Promotional materials GLOCK

Guns and weapons:

Czech firearm license:
česky | english
Obecné informace:
Bohemia Air Soft (zkráceně BAS) je ryze česká stabilní společnost založená na rodinné bázi. Od svého vzniku se zaměřuje výhradně na export, import, velkoobchod, maloobchod, internetový prodej, servis a úpravy airsoft zbraní, střeliva, příslušenství (optika, pouzdra,...) a profesionálního cvičného systému RAM.

V současnosti jsou pro Českou republiku distributory většiny klíčových výrobců v tomto odvětví a své aktivity mají i v okolních zemích. Stálé přímé zastoupení si drží v Hong Kongu a Japonsku. Zboží dováží z Evropské unie, Japonska, Taiwanu, Hong Kongu, Číny a Koreje. Snaží se být inovativní a svým zákazníkům nabídnout vždy něco navíc, poskytnout lepší služby. Jen díky Vaší důvěře, se se mohli, z firmy založené jedním člověkem při studiu na vysoké škole, vypracovat za uplynulých více než deset let v silnou a perspektivní společnost, která pevně stojí na špici svého oboru.

Společnost BAS je členy Hospodářské komory ČR a jedním z členů rady Asociace výrobců a prodejců zbraní a střeliva.

Nabizí produkty: airsoft zbraně - paintball - RAM - pouzdra a doplňky. Od značek - AimTop, APS, ASG, ARES, ARMY GOODS, BAS, Classic Army, Cybergun, DASTA, Element, Excel, G&P, Guarder, ICS, KWA, KWC, KSC, KING, KM Head, MadBull, Marui, Maruzen, Marushin, MFH, Mil-Tec, PDI, STAR, SRC, STTi, Systema, Tanaka, TOP, UHC, Warrior...

Náš server navázal s touto společností spolupráci, která vyústila ve slevy pro členy klubu MujGLOCK.

Kontakt:
Bohemia Air Soft
Lánovská 1550
Praha 9 - Újezd nad Lesy
190 16
Tel: +420 281 972 592


Prodejna Bohemia Air Soft Prodejna Bohemia Air Soft Prodejna Bohemia Air Soft

Web:
http://www.airsoft.cz/shop

VÝHODY:
  • pro Standard členy sleva 5 % na veškeré produkty
  • pro VIP členy sleva 10 % na veškeré produkty
Upozornění: slevy se nedají kombinovat, nevztahují se na již slevněné zboží a případně u zbraní při použití tzv. dekorační záruky.


Logo Bohemia Air Soft