homepage

Info about MujGLOCK club:

Info about website:

Partners:

Links:

Info about GLOCK pistols:

GLOCK accessories

Upgrades GLOCK pistols:

Special for GLOCK pistols:

Promotional materials MujGLOCK

Promotional materials GLOCK

Guns and weapons:

Czech firearm license:
česky | english
UPOZORNĚNÍ: tento partner bohužel opakovaně od roku 2008 neplnil své závazky vyplývající ze vzájemné dohody a spolupráce s ním byla v září 2012 ukončena.

Obecné informace:
Střelecké centrum po kompletní rekonstrukci nabízí širokou škálu střeleckých služeb. Na ostré střelnici si můžete již od deseti let zastřílet i bez zbrojního průkazu na třech střelnicích (střelnice "A" - terčová; střelnice "B" - bojová; střelnice "C" - pušková 100 metrů mimo areál). Střílet se dá buď z vlastních zbraní, včetně perkusních nebo si můžete zapůjčit zbraně. Dostanete vybrat ze spousty druhů, je možnost zápůjčky doplňků, prodeje střeliva či zbraní. Můžete si zasoutěžit v pravidelných střeleckých soutěžích ve sportovní nebo obranné střelbě. K prvnímu seznámení se střelbou, ale hlavně ke zdokonalení, slouží profesionální elektronické střelecké trenažéry. Střelecké centrum organizuje také školení, semináře, kurzy včetně zkoušek na zbrojní průkaz. Je zde také možnost pronájmu stylových prostor s dobře vybavenou místností s občerstvením formou automatů ke společenským akcím, oslavám a klubovým večerům.

Kontakt:
TRIGGER Service
Kotlářská 51a
Brno
602 00
Tel: +420 541 218 197

Střelnice TRIGGER SERVICE Střelnice TRIGGER SERVICE

Web:
http://www.triggerbrno.cz


VÝHODY:
  • pro Standard členy sleva 5 % na veškeré služby
  • pro VIP členy sleva 10 % na veškeré služby
UPOZORNĚNÍ: tento partner bohužel opakovaně od roku 2008 neplnil své závazky vyplývající ze vzájemné dohody a spolupráce s ním byla v září 2012 ukončena.