úvodní strana

Informace o klubu MujGLOCK:

Informace o webu:

Naši partneři:

Odkazy:

Informace o zbraních GLOCK:

Příslušenství pro pistole GLOCK:

Tuning a úpravy zbraní GLOCK:

Speciality o pistolích GLOCK:

Propagační předměty MujGLOCK:

Propagační předměty GLOCK:

Obecně o zbraních:

Zbrojní průkaz:
česky | english
Oznamujeme, že historicky druhý sraz majitelů a příznivců zbraní GLOCK, proběhne 15. - 17. června roku 2007 v autokempu GOLF u Poděbrad . Tento sraz bude historicky druhý v naší republice a budete mít možnost se seznámit jak s přispěvovateli z fóra, tak i příznivci či majiteli zbraní, kteří na něj nepíšou, či s lidmi, co se o zbraně pouze zajímají. Máme potvrzené, že na tento sraz přijede i několik našich přátel ze Slovenska. Dovolte nám tedy, abychom pozvali i Vás a případně Vaše přátelé či rodinu. Jsou vítání rozhodně všichni, bez ohledu na vlastnictví zbraně či zbrojního průkazu. Jak probíhal minulý sraz můžete zjistit zde.

KDY: 15. až 17.06.2007

"Oficiální" začátek bude v sobotu, nicméně na místě již bude "tvrdé jádro" :-) od pátku patnáctého. Všichni jsou vítání klidně i dříve, tj. v pátek.

KDE: Autokemp GOLF u Poděbrad - web

Na místo se lze dostat nejjednodužší cestou vozidlem po dálnici z Prahy, sjezd na EXIT 42 km PODĚBRADY - VÝCHOD a poté dále po vyznačených trasách v mapce. Pro příznivce satelitní navigace přidáváme GPS souřadnice - N 50°8'8.96", E 15°8'10.61

Mapka celkový přehled s dálnicí: Mapka detailní pohled sjezdu a cesty:
Mapa celkový přehled s dálnicí Mapa detailní pohled sjezdu a cesty


AKTUÁLNÍ INFORMACE K NAVIGACI:

Exit 42 na D11 je stále uzavřen, takže k opuštění dálnice doporučujeme užít Exit 35 (Poděbrady - západ) nebo Exit 39 (Poděbrady - Jih) ať už pojedete z kteréhokoli směru. POZOR - odbočka ke kempu je ze silnice celkem málo zřetelná!

Slovní popis cesty pro automobilisty: Pokud pojedete do Poděbrad ze směru od Hradce Králové, těsně před městem přejdete nadjezd nad železniční tratí. V tu chvíli se uveďte do střehu protože tak během 300m bude značka k odbočce na kemp. Na tyčI značky je nalepena šipka MujGlock, ale není moc velká. Značka je tak 70m před cedulí, označující začátek obce. Zde odbočíte vlevo, projedete 500m lesem, brána kempu je vpravo. Kdo uvidí řeku, obrací se, protože to minul. U brány je pro jistotu kromě obrovského nápisu kemp ještě mrňavá cedulka MujGLOCK. Ze všech ostatních směrů musíte projet celé Poděbrady směrem na Hradec Králové (silnice č. 611). Když už to bude vypadat, že město skončilo (vpravo budou jen stromy), do střehu! Následuje autobusová zastávka a odbočka vpravo je hned za ní. U zastávky je sloup veřejného osvětelní, na něm je pro jistotu zase naše šipka. Zatáčí se ještě před značkou, označující konec obce.

Z nádraží (BUS i ČD jsou vedle sebe): Z nádraží ČD pokračujte z východu z hlavní budovy stále rovně lázeňským parkem a to až na náměstí. Zde přejít silnici a levotočivě zamířit kolem restaurace SAVOY do rohu, na hlídané parkoviště. Přes něj šikmo a slézt po schodišti k řece. Dál jděte tak, abyste pořád měli vodu po pravé ruce. Ignorujte můstky u elektrárny, nepřecházejte je. S vodou po pravici tak nakonec obejdete dalším parkem slepé rameno Labe, a vytrvale sledujíc pravotočivý směr dorazíte k bráně kempu.

Aktuální foto z místa:

- Foto směru od Hradce Králové
- Foto od Poděbrad
- Foto hlavní brány kempu

OBČERSTVENÍ: restaurace v areálu

Občerstvení formou jídla - grilované maso zajisťuje naše členka Opice. Pití si musí zajistit každý sám (doporučujeme přivést vlastní, případně v restauraci v areálu). Ostatní občerstvení je v rámci vlastních možností. Bude k dispozici i gril, takže není problém si dovézt i vlastní naložené maso či klobásky. Jakékoliv občerstvení i pro ostatní formou upečených buchet od přítelkyň či manželek vítáno !

PROGRAM:

V současné době probíhají ještě jednání s našimi partnery, nicméně už teď se můžete těšit na následující:

předváděcí akce firmy TOJA - www.taktickavystroj.cz - vyberte si sami co chcete vidět (prostřednictvím fóra níže)
předváděcí akce příslušenství ke GLOCKům - podvěsná svítilna, pažba na GLOCK, apod.
předváděcí akce teleskopických obušků
názorná ukázka tuningu spoušťového ústrojí u GLOCKa
základy práva - nutná obrana, krajní nouze
základy sebeobrany - hmaty, chvaty, údery a kopy
základy efektivního boje proti noži
základy efektivního boje s využitím teleskopického obušku
a další - máte-li jakýkoliv nápad nebo návrh, napište nám jej v diskuzi dole

Poznámka: po skončení předváděcí akce společnosti TOJA je možné přímo odkoupit dané modely

ZA KOLIK: vstupné 150,- Kč + úhrada ubytování

Cena chatky pro dva se v kempu pohybuje včetně vjezdu a zaparkování vozidla na 470 Kč za víkend za osobu (chatka 2x 180,- Kč, vozidlo 2x 40,- Kč, lázeňská taxa 2x 15,- Kč). Dále je potřeba uhradit občerstvení (grilované maso - minimálně 4 jídla,...) které se provede formou rozpočtu nákladů. Celková průměrná cena za osobu tedy bude cca 600 Kč. Zjednodušeně řečeno - ubytovaní si hradí každý sám a poté 150 Kč do společné kasy na jídlo, apod.

PŘIHLÁŠKY: http://forum.mujglock.com/viewtopic.php?t=2060

Pokud chcete přespat v chatce, je potřeba provést rezervaci do 16.05.2007 a proto je nutné se přihlásit ve fóru. Ostatní, kteří chtějí přijet a přespat ve stanu/pod širákem prosíme, aby se také přihlásili pomocí fóra.

ONLINE PŘENOS ZE SRAZU:

Pokud vše vyjde, bude na srazu umístěna i webkamera a její náhled bude k dispozici zde: http://cam.MujGLOCK.com


UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE ZBRANÍ:

Apelujeme na všechny, protože se bude požívat alkohol, abyste raději nechali svého miláška (myšleno zbraň) doma. V areálu bude možnost i přesto ji bezpečně uložit do přivezeného trezoru. Upozorňujeme, že v regionu, kde se sraz uskuteční je velmi aktivní policie a může se stát, že nás přijedou zkontrolovat a pro dobré jméno majitelů zbraní by bylo velmi nevhodné, aby někdo se zbraní za pasem "nadýchal".