úvodní strana

Informace o klubu MujGLOCK:

Informace o webu:

Naši partneři:

Odkazy:

Informace o zbraních GLOCK:

Příslušenství pro pistole GLOCK:

Tuning a úpravy zbraní GLOCK:

Speciality o pistolích GLOCK:

Propagační předměty MujGLOCK:

Propagační předměty GLOCK:

Obecně o zbraních:

Zbrojní průkaz:
česky | english
Obecné informace:
LHS Holsters je bulharská společnost zabývající se výrobou příslušenství pro střelné zbraně, specializovaná zejména na výrobu pouzder na zbraně a zásobníky, samozřejmě různých značek.

Hlavním použitým materiálem je Kydex - slitina akrylo-polyvinylchloridu, vyráběný společností KYDEX, LLC. Plát kydexu spojuje výhody obou těchto komponent a je možno jej tvarovat za tepla. Z akrylu získává vynikající pevnost a tvárnost. Z PVC vynikající houževnatost, chemickou odolnost a dobré provedení povrchu samotného.

LHS Holsters nabízí několik druhů produktů: vnější pouzdra (tzv. OWB - oustide waistband), vnitřní pouzdra (tzv. IWB - inside waistband), závodní produkty, pouzdra pro zásobníky pro dlouhé i krátké zbraně. Všechny produkty jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a velká pozornost je věnována zejména detailům. Při vývoji samotném firma úzce spolupracuje nejenom s bulharskými IPSC střelci, ale i osobními strážci či jinými profesionály.

Posláním společnosti je poskytovat zákazníkům produkt, který je odolný, šetrný k životnímu prostředí, snadno se udržující a zejména dlouhodobě spolehlivý!

Náš server navázal s tímto výrobcem spolupráci, která vyústila ve slevy pro členy klubu MujGLOCK.

Kontakt:
LHS Holsters
19A Stefan Karadzha Str.
Vetrino 9220,
Varna, Bulgaria

Tel: +359 (0) 882 373 722
Email: info@lhsholsters.com

Web:
http://shop.lhsholsters.com

VÝHODY:
  • pro Standard členy sleva 10 % na sortiment
  • pro VIP členy sleva 15 % na sortiment

Logo LHS Holters